Įranga

 

Galiu sumontuoti bet kurią įrangą montuojama Lietuvoje(PRINS,AEB,OMVL,TOMASETTO,TARTARINI,ZAVOLI,LANDI RENZO,TORNADO ir kt). Pats aš linkes montuoti OMVL,AEB,EGS dėl šios įrangos patikimumo patikrinto laiko, ir kainos santykio. OMVL reduktorius turi tri tipus :iki 125 kWt, 125-170 kWt, daugiau nei 170 kWt. Tai duoda galimybę tiksliai parinkti reduktorių pagal konkretu automobilį, kas lemia sąnaudas ir dinamines charakteristikas dirbant dujomis.
Purkštukai OMVL-REG dirbant su nelabai geromis Lietuvoje naudojamomis dujomis dirba be remonto apie 80000 km.,o kitų gamintojų 20-25000 km..REG purkštukai turi labai mažą atsidarymo laiką, kas duoda galimybę naudoti juos automobiliuose su sudėtingu benzino purkštukų valdymu (lygiagretus įpurškimas).Purkštukai tiksliai dozuoja kurą net ęsant žemai temperatūrai ,kas mūsų klimato sąlygomis labai aktualu. Visi šie faktoriai lemia 5 % taupesnį darbą palyginti su kitai purkštukais.

EGS kompiuteris –galiu teigti jog šis valdymo blokas pagal savo charakteristikas yra žymiai geresnis palyginus su savo konkurentais (kokybė-kaina).Jame yra labai galingas apdorojimo algoritmas kuris dirba realiame laike, atskirai pagal kiekvieną cilindrą, tą gali padaryti tik PRINS kompiuteris. Tai leidžia jį naudoti su bet kuriais automobiliai neprarandant jų dinaminių charakteristikų. EGS kompiuteris turi nuosavą OBD sistemą. Gaminant kompiuterį buvo labai atsižvelgema į saugumą ,be pagrindinių sugumo reikalavimų buvo įdiegtas nuotėkio nustatymo algoritmas (ęsant nuotėkiui po variklio gaubtu Jums bus draudžiama važiuoti dujomis).Kompiuteris turi 67R ,110,10 europos sertifikatus.Aukšta komplektuojančių kokybė, ir pilnas kompiuterio testavimas prieš pardavimą suteikia galimybę duoti 5- ių metų garantiją.

Turiu nuostatą –jegu klientas patikėjo man savo automobilį , privalau padaryti taip jog automobilis važiuotu saugiai, taupiai ir ilgai.